Kasım 25, 2021

Famous Bio

Celeb famous Bio

Mithrain PUBG oyunlarında eğlenceli videolarında ve canlı yayınlarıyla ünlü olan bir twich ve youtube kullanıcısıdır.

Yazımızda Mithrainin Nereli Olduğu Yaşını Kariyerini Nasıl Başlattığını Yazımızdan Öğrenebilirsiniz.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Cem “Mithrain” Karakoç (@cemkarakoc)’in paylaştığı bir gönderi ()

Adı : Cem

Soyadı: Karakoç

Doğum Tarihi : 8 Mayıs 1992

Nereli : İstanbul

Meslek : E-Sporcu / Youtuber / yayıncı

Türkiye’nin gelmiş geçmiş en iyi yayıncılarından biri olan Mithrain kimdir?

Yayınlarında oynadığı Battle Royale oyunlar ile herkesin beğenisini kazanan, yerli Shroud olarak bilinen ve hatta bazen Shroud ile karşılaştırılan Cem Karakoç kimdir?

8 Mayıs 1992 tarihinde İstanbul’da doğan Mithrain (Cem Karakoç), boğa burcudur. Twitch platformu üzerinden yaptığı yayınlar ile tanınan Mithrain, Battle Royale oyunlarda tam bir canavardır, hatta ölüm makinesidir. Twitch platformunda yaptığı yayınlara “H1Z1” oynayarak başlamıştır. “Playerunknown’s Battlegrounds (PUBG)” isimli oyunun çıkması ile çoğunlukla PUBG oynamaya başlamıştır. Bunların yanı sıra yayınlarında yeni çıkan Battle Royale oyunlarını da oynamaktadır

Çıktığı günden bu yana inanılmaz derecede sevilen PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın 2017 yılında Almanya’da düzenlenmiş olan ESL altındaki Gamescom turnuvasında Mithrain, wtcN, zeoNNN ve Mirliva, “Team Bosphorus” adını verdikleri takım ile ülkemizi temsil ettiler. Squad turnuvasında hiçbir başarı yakalayamayan takımımız, Mithrain ve wtcN‘ın katıldığı Duo’da üçüncü oldular ve bronz tava kazanmayı başardılar.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Cem “Mithrain” Karakoç (@cemkarakoc)’in paylaştığı bir gönderi ()

 

Mithrain kazancı geliri: 

2017 yılında gerçekleşen PlayerUnknown’s Battlegrounds turnuvasında Ferit “wtcN” Karakaya ile 3. olan Cem Karakoç, geçtiğimiz yılın Ekim ayında katıldığı Fortnite turnuvasında 1. gelerek ülkemizi gururlandırmıştı. Katıldığı toplamda 2 turnuvadan kazandığı 19.000 dolar para ödülü ile listemizde 6. sırada yer alıyor.

 

Şunu da eklememiz gerekir ki, Gamescom turnuvasından bir süre sonra “Team Bosphorus” dağıldı.

Sürekli Yayın, Sürekli Turnuva
Dur durak vermeden sürekli yayın yapan Mithrain, çoğunlukla PUBG oynuyor olsa da, zaman zaman farklı ve yeni çıkan Battle Royale oyunlarını da oynayarak yaptığı yayına renk katmayı başarıyor. Bunun yanı sıra GLL ve Faceit altında düzenlenen PUBG turnuvalarına katılıyor ve çoğu zaman başarılı oluyor. GLL tarafından düzenlenen “Nations Royale” turnuvasında da yer alan Mithrain, 32 vs 32 yapılan maçlarda çok iyi performans gösterdi ve takımını finale taşıdı. Finalde Yunanistan ve Kıbrıs Rum Kesimi karması ile karşılaşan Türkiye takımı, rakiplerini bozguna uğrattı desek çok doğru olur. Böylece Türkiye takımı, bu turnuvada da birinci olmayı başardı.